Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Uroczyste wręczenie świadectw odbędzie się w dniu 26 czerwca 2026r.
O godzinie 10.00 - do auli szkolnej zapraszamy uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.
O godzinie 9.00 – spotkanie z wychowawcami i wręczenie świadectw
dla klas 2 i 4
O godzinie 11.30 – spotkanie z wychowawcami i wręczenie świadectw
dla klas 1 i 3
Harmonogram i wykaz sal na spotkania z wychowawcami – w gablocie informacyjnej , w holu szkoły na parterze.