Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

Uroczyste wręczenie świadectw odbędzie się w dniu 26 czerwca 2026r.

 

O godzinie 10.00 - do auli szkolnej zapraszamy uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.

O godzinie 9.00 – spotkanie z wychowawcami i wręczenie świadectw

dla klas 2 i 4

O godzinie 11.30 – spotkanie z wychowawcami i wręczenie świadectw

dla klas 1 i 3

 

Harmonogram i wykaz sal na spotkania z wychowawcami – w gablocie informacyjnej , w holu szkoły na parterze.