Oferta pracy na stanowisko technika- Katedra Farmakologii i Terapii w Bydgoszczy

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU

Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

zatrudni na stanowisko

technika

 w

Katedra Farmakologii i Terapii

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne obowiązki:

  •  Przygotowanie aparatury, narzędzi i odczynników do badań naukowych prowadzonych przez Katedrę,
  •  Pomoc i udział w badaniach prowadzonych w Katedrze,
  •  Analiza statystyczna wyników badań,
  •  Badania biochemiczne metodą ELISA,
  •  Badanie układu hemostazy,
  •  Obsługa aparatury w Katedrze,
  •  Wykonywanie poleceń przełożonego,
  •  Pomoc w zakresie technologicznej obsługi sprzętu komputerowego, audio-wideo.

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane: mgr chemii, mgr analityki medycznej,
  • Znajomość obsługi komputera (Word, Exel, Power Point),
  • Umiejętność prowadzenia badań naukowych, znajomość zasad EBM.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność pracy w zespole oraz organizacja pracy w laboratorium,
  •  Doświadczenie w pracy ze zwierzętami.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej,
  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych, m.in.:
  • dofinansowania biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe,
  • dofinansowania do karty Multisport,
  • dofinansowania opłat z tytułu uczęszczania dziecka do żłobka, przedszkola lub innych placówek wychowania przedszkolnego,
  • dofinansowania wypoczynku, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży,
  • preferencyjnych pożyczek.

Pisemne oferty należy przesyłać:

-      w postaci elektronicznej na adres e-mail: farmakologia@cm.umk.pl

lub

-      w postaci papierowej na adres:

Katedra Farmakologii i Terapii, ul. M. Curie – Skłodowskiej 9, 85-094 Bydgoszcz

z dopiskiem „rekrutacja – na stanowisko Technika do Katedry Farmakologii i Terapii

w terminie do 21.12.2023 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Warunkiem koniecznym jest załączenie podpisanej klauzuli (załącznik do ogłoszenia).